O NAS - KwitTEAM - Diety i treningi szyte na miarę, skuteczne i ludzkie

O NAS

CZEŚĆ! NAZYWAMY SIĘ JAREK I MATEUSZ KWIT


Zdrowy styl życia i pomoc innym to nasze pasje - które szczęśliwie udało nam się połączyć także w życiu zawodowym!

Co robimy?

Pomagamy ludziom dążyć do wymarzonej sylwetki, zadbać o zdrowie, świetną kondycję i samopoczucie.

W jaki sposób?

Dieta i jadłospisy to działka Mateusza - to dietetyk z prawdziwego zdarzenia - dzięki wieloletniej nauce i praktyce wie, co zrobić, aby było smacznie, zdrowo i do syta.

Z kolei trening należy do Jarka - to trener z 12-letnim doświadczeniem, który dopasuje do Ciebie trening tak, aby był nie tylko skuteczny, ale i przyjemny.


POZNAJ NAS LEPIEJ

JAREK KWIT

Cześć! Nazywam się Jarek Kwit i jestem trenerem personalnym.

Siłownia jest częścią mojego życia odkąd skończyłem 18 lat. Dziś pomagam ludziom w osiągnięciu sylwetki ich marzeń. Ale jak to się zaczęło

Diety i plany treningowe piszę już od 12 lat. Początkowo pomagałem całkowicie za darmo, głównie swoim bliskim. Bo wiedziałem, że mogę tym sposobem pomóc innym osiągnąć swoje marzenia. Chciałem i wiedziałem jak to zrobić. Dietetyka, trening, zdrowy styl życia - to wszystko mocno mnie interesowało - chodziłem na szkolenia, rozmawiałem z wieloma trenerami i dietetykami, czytałem mnóstwo książek, a przy porannej kawie czytałem badania naukowe.

W 2015 roku, za namową mojej żony i osób, którym już pomogłem, postanowiłem, że to, co sprawia mi satysfakcje będzie również moim źródłem dochodów. Przez kilka lat byłem aktywnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. W swoim pierwszym starcie zdobyłem złoty medal w debiutach w kategorii męska sylwetka. W tej samej kategorii doszedłem do finału Mistrzostw Śląska. Te sukcesy zmotywowały mnie jeszcze bardziej do tego, żeby zmienić kategorię na nieco bardziej wymagającą - kulturystykę klasyczną. Doszedłem do finału i półfinału w Pucharze Polski i w Mistrzostwach Polski.

Jak jest dziś? Jestem sędzią Polskiego Związku Kulturystyki Fitnessu i Trójboju Siłowego oraz założycielem i prezesem Klubu Sportowego Iron Body, który jest zrzeszony w PZKFiTS. Zawodnicy, których trenuję, stawali na podiach nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, a zawodnicy Klubu są powoływani do Kadry Polski. Dodatkowo szkolę i pomagam w rozwoju młodych trenerów personalnych.

Jednak jest jeszcze coś, w czym czuję się najlepiej i co daje mi największą przyjemność i satysfakcję - praca z ludźmi jako trener. Obserwowanie tego, jak moi podopieczni sięgają po spełnienie swoich marzeń daje mi ogromną siłę do działania i radość, że mogę być częścią tego procesu.

MATEUSZ KWIT

Cześć! Nazywam się Mateusz Kwit i jestem dietetykiem.

Nie od zawsze wiedziałem, że dietetyka to coś, czym chcę zajmować się w życiu. Po liceum studiowałem trzy kierunki jednocześnie - Biotechnologię, Ochronę Środowiska i Dietetykę. Nie ukrywam, że do podjęcia tego ostatniego kierunku mocno zainspirował mnie mój brat, Jarek. I co więcej, dietetyka okazała się być strzałem w dziesiątkę!

Początkowo, po ukończonych studiach pracowałem jako nauczyciel prowadzący zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Jednak cały czas czułem, że to dietetyka jest tym, co najbardziej mnie pasjonuje.

Cóż. Brat nie musiał mnie długo namawiać. Zostawiłem swoje dotychczasowe życie w Warszawie i wyjechałem na Lubelszczyznę. Od tego momentu działamy razem, wzajemnie się uzupełniając - ja tworzę diety, a Jarek plany treningowe.

Jakie jest moje podejście do dietetyki? Jestem zwolennikiem dietetyki opartej na dowodach naukowych i racjonalnego podejścia do odżywiania. Ma być zdrowo, mądrze i dla ludzi.

Dodatkowo, jestem autorem artykułów naukowych z zakresu dietetyki, które ukazały się na łamach Journal o NutriLife, byłem jednym z ekspertów wspierających inicjatywę Głodni Zmian, oraz uczestniczyłem w wielu Konferencjach Naukowych z dziedziny dietetyki i żywienia człowieka.

Co poza dietetyką? Moja druga pasja - badminton! Jestem jednym z niewielu trenerów badmintona poziomu I w formule BWF rozszerzonej w Polsce. Wraz z innymi pasjonatami badmintona założyłem Uczniowski Klub Sportowy Badminton Puławy, gdzie trenuję młodych adeptów badmintona.

Nasza misja?


Wierzymy, że zdrowie to szczęście.

Dlatego chcemy pokazywać tak wielu osobom, jak to tylko możliwe, jak o nie dbać i co zrobić, aby mieć długie, szczęśliwe i zdrowe życie. Fakt, że możemy robić to każdego dnia i obserwować postępy podopiecznych, sprawia, że czujemy się spełnieni.

OPINIE

CO MÓWIĄ OSOBY (I ICH EFEKTY), KTÓRE JUŻ PODJĘŁY Z NAMI WSPÓŁPRACĘ? PRZEKONAJ SIĘ SAM:

 • Pan Mateusz ułożył mi super dietę i do tego plan treningowy. Póki co udało mi się już zrzucić kilka kilo i walczę o więcej!

 • Doskonale ułożona dieta - jem dużo, nie głodzę się, a jednocześnie jest to w pełni wartościowe jedzenie, dzięki któremu czuję się o niebo lepiej!

 • Polecam, pan Mateusz to super specjalista, doskonale ułożył mi dietę, dzięki czemu udało mi się wprowadzić duże zmiany w odżywianiu.

 • Słyszałem same pozytywne opinie, więc kiedy zdecydowałem się na ułożenie planu dietetycznego, od razu zadzwoniłem tutaj i już po chwili wiedziałem, że dobrze trafiłem! Rewelacja!

 • Dieta ułożona zgodnie z moimi preferencjami, do tego super plan na treningi. Polecam

 • Polecam! Zawsze wzbraniałem się przed dietami, ale postanowiłem jednak trochę zmienić tryb życia i wziąć się za siebie. Pan Mateusz bardzo mi w tym pomógł - ułożył dietę i plan treningowy. Mega dzięki!

 • Kopalnia wiedzy i pełen profesjonalizm ???szczerze polecam!

 • z Jarkiem poznalismy się rok temu i sporo razem ćwiczyliśmy. Jestem raczej osobą, która potrzebuje przysłowiowego bata nad sobą, czy to z ćwiczeniami, czy ze zdrowym jedzeniem. Dzięki naszej znajomości cieszę się nie tylko utratą kilku kilogramów ale i brakiem cellulitu. Mogę Jarka polecic kazdemu, ma obszerną wiedzę w zakresie anatomii, ćwiczeń i odżywiania, jest przy tym bardzo fajnym towarzyszem treningów i można z nim pogadać o wszystkim. ? ciśnie odpowiednio, a jeśli na cos nie jesteśmy jeszcze gotowi to szybko wymyśla alternatywne ćwiczenia lub takie, które przygotują nas pod te trudniejsze. jesli ktoś poszukuje kompetentnej osoby, która pomoże mu zacząć lub poprowadzi go ku lepszej sylwetce, to chyba lepiej trafić nie może.?

 • Dzięki wsparciu w zakresie diety i treningów w końcu osiągnęłam to o czym marzyłam przez wiele lat czyli sylwetkę, z której jestem zadowolona! Ogromna wiedza, doświadczenie i cierpliwość w odpowiadaniu na mnóstwo pytań - to z pewnością coś, czego nie brak Jarkowi i Mateuszowi Kwit. Muszę przyznać, że efekty jakie zaczęłam zauważać w trakcie naszej współpracy, bardzo mnie motywują i obecnie wizyta na siłowni oraz gotowanie nie stanowią "zła koniecznego". Do Jarka trafiłam dzięki poleceniu bo nie wierzyłam w te wszystkie cudne programy, plany diety...warto było się przekonać. Polecam z czystym sumieniem

 • Bardzo konkretny koleś, nie tam jakis gość w koszulce z napisem Trener Personalny.Zna się na rzeczy zarówno w suplementacji, diecie jak i w treningu. Jeśli naprawdę chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie i samopoczuciu to naprawdę polecam Jarka. Jeśli Tobie będzie zależało to Jarkowi jeszcze bardziej na tym żeby Ci pomóc.

 • Jarek jest Profesjonalistą przez wielkie 'P' i nikt wcześniej nie potrafił tak bardzo zmotywować mnie do pracy nad sobą jak właśnie On. Zaczynaliśmy od tego, co było konieczne (spersonalizowana dieta), później robiliśmy to, co możliwe (odpowiednio dobrane ćwiczenia), aż nagle odkryłam, że dokonaliśmy niemożliwego ☺️ Zanim poznałam Jarka, ćwiczyłam już na siłowni i interesowałam się techniką, ale teraz śmiało mogę przyznać, że nie ćwiczyłam ani efektywnie, ani zawsze poprawnie. To, jak wiele widzi, na ile szczegółów zwraca uwagę, w tym poprawność oddychania i świadomość każdego ruchu, niesamowicie wpływa na efekt całego treningu. Nigdy nie wychodzę tak styrana z siłowni jak po godzinie pracy pod Jego okiem ? Podobnie jest z jedzeniem. Dieta dobierana jest bardzo indywidualnie i warto trzymać się jadłospisu, bo 'prawie' robi wielką różnicę... (a i tak jeśli spróbujesz zrobić odstępstwo - nawet poprzez pominięcie posiłku - dostanie Ci się bardziej niż jak od mamy w czasach szkolnych za niezjedzoną kanapkę ?). Ponadto, jest naprawdę smacznie, zdrowo i tak jak lubię! :) Ale chyba co najważniejsze, Jarek jest bardzo kontaktowym i ciepłym człowiekiem przez co współpraca z Nim staje się bardzo wyjątkowa, a jego ogromne zaangażowanie sprawia, że spełniają się marzenia o osiągnięciu wielkiego celu

 • Szukasz trenera? Który ma pozytywny wpływ na twoje życie, jest człowiekiem i trenerem, nie osoba która jest trenerem bo są wszyscy. Lubi to co robi, jest pozytywnie nastawiony do życia, a przede wszystkim jego wiedza i technika to coś co potrafi przekazać w 100 procentach w fajny sposób, ze człowiek jest jeszcze silniejszy i już wie w czym popełniał błędy?! Ja zwlekalam. Ale gdy zobaczyłam Jarka trenujacego inne osoby- wiedziałam jedno, ze to osoba na odpowiednim miejscu. Zaryzykowalam i nie stoję w miejscu. : ))) Dlatego każdej osobie prowadzacej tryb życia czy chęć zmiany na ten tryb z całym sercem polecam Jarka : D

 • Mogłabym długo pisać, ale postaram się we względnym skrócie? Współpraca z Jarkiem i jego Zespołem to moja najlepsza inwestycja – inwestycja w samą siebie!?? Świetnie ułożone plany treningowe, indywidualnie dopasowywana dieta oraz suplementacja, przyjacielska atmosfera = mega Efekty!? A efekty naszej współpracy mogłabym długo wymieniać: niesamowita metamorfoza sylwetki, ubrania mniejsze o kilka rozmiarów, ogromna poprawa wydolności, wzrost siły, większa świadomość jak właściwie planować i przygotowywać posiłki (micha to podstawa?), a także poprawa samooceny, większa pewność siebie i spokój, bo zmienia się nie tylko ciało, ale i głowa. Jarek to ogromna wiedza, poparta potężną dawką praktyki oraz osobowość, dzięki której treningi stają się czymś przyjemnym i czymś, co zwyczajnie wchodzi w nawyk

 • Jarek is a great trainer! When I was in Lublin he trained me few times and he had great tips on how to eat right and how to workout smart. If you have a chance, let him help you achieve your goal. You won't regret it!! A++

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

BLOG

Szukasz wiedzy? Na naszym blogu ją znajdziesz! To kwintesencja naszego doświadczenia i wiedzy - opartych o naukę! Czytaj śmiało!

18 kwietnia 2024

Cykl menstruacyjny a trening

Wstęp Jaki wpływ ma cykl menstruacyjny na trening? Tworzenie programów treningowych dostosowanych do cyklu menstruacyjnego to temat, który od dawna budzi kontrowersje. Brak jednoznacznych dowodów naukowych […]
15 listopada 2023

Dlaczego mimo diety nie chudnę?

Stosujesz dietę, chodzisz na treningi ale masa ciała nie spada? Przeczytaj dlaczego tak się dzieje Istnieje wiele czynników, które mogą sprawić, że proces redukcji masy ciała […]
2 grudnia 2022

Ile razy ćwiczyć w tygodniu?

Każdy kto trenuje zadaje sobie to pytanie: Ile razy ćwiczyć w tygodniu ćwiczyć? Pamiętaj, że niezależnie od motywacji każda regularnie wykonywana aktywność fizyczna da efekty i […]
24 listopada 2022

To jak z tym cellulitem?

Dieta a cellulit. Co jeść, a czego unikać? Co to jest cellulit? Tak zwana skórka pomarańczowa to potoczna nazwa cellulitu. Jest to zaburzenie metaboliczne, której efektem […]
18 stycznia 2023

Czy diety detoks mają sens?

Detoks, dieta oczyszczająca, dieta odtruwająca, diety sokowe, głodówki zdrowotne, każdy kto interesował się zdrowym odżywianiem i odchudzaniem na pewno spotkał się z tymi terminami Wyznawcy takich […]

KONTAKT

MASZ PYTANIA? NIE CZEKAJ I NAPISZ DO NAS. ODPOWIEMY TAK SZYBKO, JAK TYLKO SIĘ DA.